Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Obhájili jsme prvenství v soutěži T-PROFI

  • Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 10. dubna v 11:18

Zobrazeno: 485×

Obhájili jsme prvenství v soutěži T-PROFI

Dne 8. 4. 2024 jsme se v Nymburce zúčastnili krajského kola soutěže Talenty pro firmy, kterou uspořádala Krajská hospodářská komora Střední Čechy. Soutěž jsme již potřetí vyhráli a postoupili do národního finále, které proběhne 17.-18. června 2024 v Praze. Vítězné družstvo bylo složeno ze třech žáků naší školy (5.třída), třech studentů SPŠ Kutná Hora a kapitána družstva z firmy Foxconn Technology CZ.

Přílohy

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)