Náš první výlet do Vlašimi

• Mgr. Vavřincová Marie

Vloženo: 22. ledna v 20:06

Náš první výlet

Dne 22. ledna jme společně s třídou 2. A vyrazili do Ekocentra do Vlašimi na program " Od zrnka k bochníku".

Během 120 min se děti seznámily s dlouhou cestou malého zrníčka až po chleba na náš stůl. Žáci se naučili rozlišovat základní 4 druhy obilí, vyzkoušeli si zadělat těsto, také mlátili obilí cepem. Domů si pak děti vezly recept na chleba a čerstvě  upečené malé chlebové bochánky. Celou návštěvu v Ekocentru jsme zakončili nákupem suvenýrků v místním obchůdku.

Všechny děti  moc  chválím za jejich chování.        M. Vavřincová