Spolek rodičů a přátel ZŠ Zbraslavice

Zobrazeno: 13644×

Milí rodiče,

hledáte způsob, jak ZŠ Zbraslavice, tudíž prostředí i proces vzdělávání našich dětí, podpořit nejen vlastní výchovou a dohledem nad domácí přípravou dítěte na vyučování? Máte pocit, že k proměně vzdělávacího systému nestačí jen snaha učitelů a příslušné zákony, ale měla by se zapojit i rodičovská veřejnost?

Pak jste tu správně a můžete se v jakémkoli rozsahu připojit ke Spolku rodičů a přátel ZŠ Zbraslavice, který má za cíl podporovat školní i mimoškolní akce, přispívat ke zpříjemnění školního prostředí, pomoct při realizaci nápadů dětí vyšších tříd, předkládat doporučení a náměty souvisejících s plněním poslání školy, apod., a to vše za otevřené a partnerské komunikace rodičů se školou.

Spolek vám navíc nabídne přátelské prostředí pro vzájemné sdílení zkušeností a nápadů a bude usilovat o vaši maximální informovanost ve věcech spojených se vzděláváním dětí a děním ve škole.

V případě vašeho zájmu, dotazů a podnětů se na nás můžete obracet prostřednictvím e-mailu rodice@zszbraslavice.cz.

Archiv

Schůze SRPDŠ 2019

Mgr. Kyzourová Milena

Vloženo: 3. března 2020 v 8:15

Platnost do: 1. dubna 2025 v 23:59

Zápis ze setkání dne 27. 3. 2024

Vloženo: 22. dubna v 12:31

Dne 27. 3. 2024 jsme se mimořádně sešli ke schválení konečné verze aktualizovaných Stanov spolku tak, aby mohly být zapsány do Spolkového rejstříku. Po jejich zapsání příslušným soudem vznikne nová členská základna a také "orgány" spolku. V mezičase nechceme zahálet a rádi bychom začali drobnými aktivitami rozvíjet spolupráci se školou.

Zápis ze setkání dne 4. 11. 2021

Vloženo: 23. dubna v 11:59

Platnost do: 1. dubna 2026 v 23:59

Zápis ze setkání dne 5. 9. 2023

Vloženo: 22. dubna v 12:23

Dne 5. 9. 2023 se Rada sešla k debatě nad budoucím směřováním spolku a zrušila rozhodnutí o jeho likvidaci.

Archiv