Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

Target sprint

Platnost do: 31. července v 23:59

V úterý 3. 5. 2022 se žáci 7. -9. ročníku zúčastnili  netradičního závodu Target sprint, což je běh  3 x 400 m a dvě střelecké položky.

Laserové pistole jsme měli možnost vyzkoušet v průběhu prvního pololetí, přesto střelba byla obtížná po absolvovaném běhu.

Děkujeme pořadateli Sdružení sportovních svazů České republiky, z.s za skvěle připravený závod. Jsme rádi, že nám vyšlo počasí a že všichni soutěžící bojovali ze všech svých sil.

Níže přikládáme výsledkové listiny a odkaz na článek na stránkách Target sprint.

Magdaléna Průchová, žákyně 7. ročníku:

"Dne 3.5 jsme byli zaběhnout Targetsprint na Zbraslavickém fotbalovém hřišti.
Účastil se 7.,8. a 9. ročník.
Obíhalo se 3x hřiště a 2x se střílelo z laserových pistolí.
Bylo to opravdu náročné, ale všichni jsme si to moc užili a byla to opravdu dobrá nová zkušenost.
Moc děkujeme všem co, se na této akci podíleli a jsme rádi, že jsme se právě my mohli zůčastnit."

Přílohy