Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Hry bez hranic 2.stupně

  • Monika Tichá

Vloženo: 5. listopadu v 19:40

Platnost do: 31. prosince v 23:59

Zobrazeno: 173×

Hry bez hranic

V pondělí 23.10. se uskutečnily oblíbené ,,Hry bez hranic". Letos se soutěžilo ve dvanácti netradičních disciplínách a vítězství obhájili žáci 8.A. Během her nebyla nouze o vypjaté souboje, které byly doprovázeny fanděním celé tělocvičny. Hlavní myšlenkou her bylo pobavit se, vzájemně se podpořit a být jeden tým.

 

Galerie

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)