Naše vize:
Vzájemně se inspirujeme ke slušnosti, zodpovědnosti, spolupráci a samostatnému myšlení v bezpečném prostředí. Každý náš žák zažije úspěch, zná své silné stránky a umí je využít. Je připraven na celoživotní učení.

Naše hodnoty: Komunikace, zodpovědnost, respekt.

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Projekt Vybudování multimediální učebny (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_075/0012237) je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je vybudování multimediální učebny. V rámci projektu bude pořízeno IT vybavení a nábytek a síťová infrastruktura.

IROP_CZ_RO_B_C-RGB.png

Akce Škola v pohybu

  • Bc. Kateřina Birková

Vloženo: 27. června v 20:53

Platnost do: zítra v 23:59

Akce Škola v pohybu

V pátek 23.6.2023 se uskutečnila školní akce „Škola v pohybu“. Program této akce zahrnoval různorodá vystoupení při kterých žáci mohli veřejně prezentovat to, co se naučili. Všichni museli překonat notnou dávku trémy, zbavit se stresu a zodpovídat za svůj výkon. A Vy, rodiče, jste mohli poznat své dítě v jiné situaci, ale také porovnat s ostatními žáky. Všechna naše vystoupení a aktivity měly úspěch a to i díky Vám, protože jste nás podpořili tím, že jste se přišli podívat a strávit s námi společný čas. Děkujeme.

Zde je pár momentek z akce. Třeba se zde najdete.

https://www.rajce.net/a18565551

 

 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání

Investice do rozvoje vzdělávání

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)